Wellness & Relax

Wellness

Oddejte se odpočinku v relaxačním wellness centru, které dodá Vašemu tělu ztracenou energii a preventivně posílí organizmus. Zaručujeme Vám klid a příjemné prostředí.
Wellness je otevřeno denně od 12 do 19:30 hodin (na objednání i jindy) a je dostupné široké veřejnosti. Wellness si také můžete rezervovat privátně, kdy máte zaručeno 100 % soukromí. Maximální počet osob ve wellness je 12.

Vstup je povolen dětem starším 12 let.

Wellness zahrnuje:
  • finskou saunu (95 – 100 °C) – nutná rezervace hodinu předem
  • vířivou vanu s barevným osvětlením
  • vyhřívaná lehátka
  • Kneippův chodník
  • prostornou terasu s nádherným výhledem do parku
  • odpočinkovou zónu s barem

Rezervace na tel. +420 724 106 8­04 nebo 553 673 202.

Půjčovna kol a běžek

Kromě golfu si u nás můžete zasportovat i jinak. Půjčujeme horská a trekingová kola – využít můžete cyklotrasy, která vede přes zámecký park až na značené cyklostezky Opavska a Hlučínska.

V zimním období si užijete značené sedmikilometrové běžecké trasy, která vede napříč golfovým hřištěm. Zapůjčíme Vám kompletní běžeckou výbavu.

Naučná stezka a dětské koutky

V zámeckém parku na pěších stezkách jsou umístěny naučné tabule, které informují návštěvníky o přírodovědných a kulturních zajímavostech okolí a také se dozvíte o golfové hře a všem, co k ní patří. Celková rozloha parku je 80 hektarů a nabízí možnost různých sportovních aktivit či klidných procházek.

Nachází se zde staleté dřeviny a uměle vytvořené rybníky. V areálu parku jsou umístěny dva moderní dětské koutky, které jsou bezpečně vzdáleny od golfového hřiště a Vaše ratolesti si zde jistě užijí plno zábavy.