Tréninkové zázemí a trenéři

Tréninkové plochy

Driving range
Náš driving range je 300 m dlouhá louka, kde jsou umístěny vzdálenostní cedule a hráči zde trénují své údery. Nabízí možnost odpalů z travnaté desky nebo z podložek. Můžete využít 6 krytých odpališť při tréninku v nepříznivém počasí. Pokud máté zájem nás navštívit a golf vyzkoušet, cvičná louka je ideální pro Vaše golfové začátky.

Driving range, chipping a putting green je otevřen denně od 9 hodin. Aktuální provozní dobu zjistíte na recepci, kde si také zakoupíte požadovaný počet košíků (1 koš / 40 míčků). Driving Range se nachází u jamky č. 6.

Veřejné golfové hřiště
Veřejné golfové hřiště je otevřeno široké veřejnosti, tedy i pro hráče bez Zelené karty. Není nutné mít vlastní výbavu, zaplacené hodiny s trenérem nebo složené zkoušky. Stačí jednoduše přijít na recepci resortu, zaplatit poplatek, a pak už s přáteli a kamarády vyzkoušet hru.
Veřejné hřiště nabízí 6 jamek dlouhých okolo 100 metrů s minimem překážek. Pokud chcete s kamarády vyzkoušet něco jiného než tradiční sporty veřejné hřiště je právě pro Vás.
Akademie se nachází u jamky č. 17. Vstup na akademii hlaste, prosím, na recepci klubu. Cena je 100 Kč.

Indoor golf

Golfový simulátor
Golfový simulátor poskytuje maximální golfový zážitek ze hry v krytém prostoru. Díky 3D projekci umožňuje atraktivní hru jak pro začátečníky, tak pro profesionály.
Nejmodernější 3D simulátor simuluje trénink na 120 reálných hřištích po celém světě. Po dobu hry na simulátoru se Vám může věnovat náš profi trenér.

Hra do sítí
Sítě se čtyřmi podložkami se nachází v klubovně a slouží pro trénink golfu v zimním období.
Nabízíme možnost uzavření klubovny pro Vás a Vaše přátele při této hře v klidném prostředí Silesia Golf Resortu. Vhodné jako zábava na večírcích či zpestření firemního školení.

Trenéři

Petr Hošek – licence trenér PGA B
Kontakt: 603 767 193 
Cena za 50 min. lekci: 1 os. / 800 Kč, 2 os. / 1000 Kč, 3 – 4 os. / 1.200 Kč 
Individuální lekce pro děti a mládež do 18 let – 600 Kč. 
Bc. Jiří Paťava – licence trenér ČGF 1. třídy
Kontakt: 777 626 444, stk@zgck.cz
Cena za 50 min. lekci: 800 Kč 
Individuální lekce pro děti a mládež do 18 let – 600 Kč.

Kurzy, poukazy, balíčky

Aktuálně nabízíme tři skupinové kurzy zaměřené na základní aspekty golfové hry – KURZ DLOUHÉ HRY, KURZ PATOVÁNÍ A KRÁTKÉ HRY a KURZ HRY Z BUNKERŮ A OBTÍŽNÝCH POZIC. Informace o termínech a programu kurzů najdete zde SKUPINOVÉ KURZY

Zájemcům o Zkoušku golfové způsobilosti nabízíme kurz PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKU GOLFOVÉ ZPŮSOBILOSTI, pokud si chcete golf vyzkoušet, případně darovat golfovou lekci k vyzkoušení doporučujeme prodlouženou lekci SEZNÁMENÍ S GOLFEM